Registrovaná družstva na ročník  2011

 

Družstvo

Člen

triko

1

GRÜNSPORT

Grun Petr

XXL

 

 

Grunová Michaela

S

 

 

Grunová Gabriela

S

 

 

Černý Karel

XL

 

 

 

 

2

VELBUD TEAM

Láďa Benýr

L

 

 

Iveta Zajíčková

M

 

 

Jirka Bouda

L

 

 

Milan Urban

M

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Zbloudilky

Plešáková Soňa

M

 

 

Dana Pechová

M

 

 

Markéta Kalousová

M

 

 

Iveta Jílková

L

 

 

Magdalena Brabcová

M

 

 

 

 

4

Rudé brigády

Vlasta Aubrecht

XL

 

 

Lenka Vondrová

S

 

 

Jiří Václavík

XL

 

 

Jiří Karlovec

XL

 

 

 

 

5

Likvidas tým Volduchy

Dan Aubrecht

XL

 

 

Pavel Michálek ml.

XL

 

 

Michal Veleta

XL

 

 

Anča Lehnerová

M

 

 

 

 

6

Voldušské šlapky

Pavel Michálek st.

XL

 

 

Martin Půhoný     

XL

 

 

Luboš Kárník       

L

 

 

Ilona Holečková   

S

 

 

 

 

7

HEPY Kolla

Jitka Kozáková            

L

 

 

Radek Novotný           

L

 

 

Aleš Kozák                 

L

 

 

Luděk Ryška               

XL

 

 

Petr Krejcar                

XL

 

 

 

 

8

TEAM Odů

Josef Mašek             

XL

 

 

Jan Moravec              

XL

 

 

Petr Koudelka            

XL

 

 

Pavel Kepka                

L

 

 

Naďa Kelucová            

M

 

 

 

 

 

 

 

 

9

DOPIJEM A POJEDEM

Tomáš Hejtmánek

XL

 

 

Jiří Soutner

XL

 

 

Jan Vetýška

XL

 

 

Lucka Červenková

M

 

 

 

 

10

Cuba Team

Zdeněk Jílek

XL

 

 

Jirka Kuba

XL

 

 

Martin Roch

XL

 

 

Gábina Rottenbornová

M

 

 

Martin Kadič

XL

 

 

 

 

11

Pekaři

Martina Kýčková

M

 

 

Pavel Kýček

L

 

 

Viktor Blovský

XL

 

 

Ladislav Kadič

XXL

 

 

 

 

12

Rychlá Rota

Lukáš Hodaň

L

 

 

Zuzana Schwarzmaierová

M

 

 

Pavel Kepka

L

 

 

Vojta Hřích

L

 

 

 

 

13

Vykleštěný morčata

Jakub Václavík

L

 

 

Andrea Zeibertová

M

 

 

Kateřina Koudelová

M

 

 

Miroslav Sidorjak

L

 

 

Martin Jirgl

L

 

 

 

 

14

Artur

Venca Eliáš

XL

 

 

Fanda Vodák

 

 

 

Jirka Svatoš

M

 

 

Eva Trkovská

XL

 

 

 

 

15

Lemry

Jan Lemra Suchý

XL

 

 

Štefan Lemra Harakal

XL

 

 

Láďa Lemra Kabát

XL

 

 

Mirka sniperka Suchá

L

 

 

 

 

16

VISky Team

Vojíř Ladislav

L

 

 

Saska Vladimír      

XXL

 

 

Krejsová Jana

M

 

 

Vojíř Šimon

L

 

 

Saska Radek

L

 

 

 

 

17

Třebešín 1

Milan Dorfler

 

 

 

Petra Dorflerová

 

 

 

Milan Březovský

 

 

 

Ivana Březovská

 

 

 

 

 

18

Třebešín 2

Jan Zítek

 

 

 

Jitka Zítková

 

 

 

Jitka Veselá

 

 

 

Petr Buchar

 

 

 

 

 

19

Sudety

Václav Kozel

XXL

 

 

Tonda Urban

XL

 

 

Tomáš Zíma

L

 

 

Veronika Zímová

L

 

 

 

 

20

CobraTeam

Lukáš Cobra Dobrý

L

 

 

Ondřej Slipča Plic

XL

 

 

Lukáš Lucky Karásek

XL

 

 

Petr Kouďák Koudele

XL

 

 

Verča Fretka Eretová

M