Ročník 2007 část Manětín je za námi

Vítězem je družstvo DEXTER, druzí skončili družstvo Grun a třetí družstvo Voldušský šlapky. Vítězům gratulujeme a všem blahopřejeme za ujetí trasy, která byla letos nejtěžší v historii závodu. Přejem i Vlastovi z Volduch, aby se dal co nejdříve dohromady.

Vítězné družstvo DEXTER věnovalo svoji vyhranou cenu - na míru vyrobený cyklistický dres, který věnoval náš partner DEXTER - družstvu Voldušské šlapky.

Podrobné výsledky najdete níže

 

9. června 2007 v Manětíně
start v 11:00 hod od Dersiebova mlýna (pension a restaurace)

Účastníci závodu
Trasa závodu

Pravidla
Fotografie
Vyúčtování
Výsledková listina

 

Level 2

8. září 2007 ve Volduchách
start v 10:00 hod

Takže i druhá část 24beer ve Volduchách je za námi. Kromě tří odřených Předjezdců nedošlo k žádnému úrazu. Zvítězily Voldušské šlapky, za které už jel i Vlasta Veleta uzdravený z těžkého pádu v Manětíně. Druhé místo obsadil Team Dexter, hlavní sponzor soutěže, a na třetím místě skončil Obhajtým z Volduch, který tudíž prvenství neobhájil. Zvláštní uznání zaslouží čistě dámský tým Voldušské brzdy, za uspěšné absolvování celé soutěž. A zvláštní napomenutí zaslouží borci z Manětína, kteří nedokázali posta- vit ani jeden tým. Příští rok se budou konat opět dva ,,levely" , jejichž termíny se včas dozvíte. Hodně zimních kilometrů na kole a čus bambus Aubrechtus

PS. k odběru jsou trika z Volduch za cenu 100,- Kč, XL - 5 kusů, L - 3 kusy, M - 2 kusy

 Výsledková listina
Trasa závodu
Pravidla
Fotografie
Účastníci závodu

Vyúčtování

 
Ročník 2006
Ročník 2005
Ročník 2004
Ročník 2003
Ročník 2002
Ročník 2001
 
 
kontakt: vaclav.koudele@seznam.cz